Φέστο QSL-3/8-12 QSL-3/8-12-20 QSL-3/8-16 QSL-1/2-10 QSL Σειρά Εγκατασκευή σε L
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Γερμανία, Κίνα
Μάρκα: Festo, AIRWOLF or OEM
Αριθμό μοντέλου: QSL-3/8-12, QSL-3/8-12-20, QSL-3/8-16, QSL-1/2-10
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχιο
Τιμή: 0-1USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτιά, χαρτοκιβώτια, παλέτες, πλαστικές σακούλες
Χρόνος παράδοσης: 1-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 μονάδες την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό σφράγισης σωλήνων: NBR Πίεση λειτουργίας: -0,95~14 bar (Νερό: μέγ. 0,6 MPa σε μέγ. 50°C)
Εύρος θερμοκρασίας εργασίας: -10~+80℃ Πνευματική σύνδεση, λιμένας 1: R1/4
Πνευματική σύνδεση, λιμένας 2: Σωλήνωση OD: 10mm, 12mm Μέσο εργασίας: Πεπιεσμένος αέρας κατά ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Νερό (υγρό, χωρίς πάγο)
Επισημαίνω:
Εξάρτημα push-in σχήματος L Festo QSL
Εξάρτημα σωλήνα πεπιεσμένου αέρα σειράς QSL
προσαρμογή Festo QSL-3/8-12 σε σχήμα L
Κωδικοί παραγγελίας:
Κωδικός θέσης Σύνδεση λιμένα1 Σύνδεση λιμένα2 Το μέρος όχι. Ποσότητα συσκευασίας
Επικεφαλής Αρσενικό νήμα R3/8 ΟΔ σωλήνων: 12 mm 153053 10
Επικεφαλής: Αρσενικό νήμα R3/8 ΟΔ σωλήνων: 12 mm 130737 50
QSL-3/8-16 Αρσενικό νήμα R3/8 ΟΔ σωλήνων: 16 mm 164958 10
Επικεφαλής Αρσενικό νήμα R1/2 ΟΔ σωλήνων: 10 mm 190661 20
Πίνακας δεδομένων:
Γενικά τεχνικά δεδομένα ∆ Μετρική και G αρσενική κλωστή
Σχεδιασμός Αρχή σπρώξιμο-ίρεση
Θέση τοποθέτησης Προαιρετικό
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Δαχτυλίδι σφράγισης
Ονομαστική ροπή 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
Ανεπάρκεια για ονομαστική ροπή σύσφιξης ± 20%
Ονομαστικό μέγεθος 1.8... 2,4 mm 2.6... 6 mm 3.1... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.4... 13 mm 20 χιλιοστά
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 14.9... 17 χιλιοστά 14.9... 20,7 mm 17... 23,4 mm 18.1... 24,8 mm 23.3... 24,8 mm 270,54 mm
Βάρος του προϊόντος 8... 13 g 7.7... 31 g 13... 48 g 20... 97 g 33... 158 g 91.2 g
Γενικά τεχνικά δεδομένα
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Άνδρας νήμα R1/8 Αρσενικό νήμα R1/4 Αρσενικό νήμα R3/8 Αρσενικό νήμα R1/2
Σχεδιασμός Αρχή σπρώξιμο-ίρεση
Θέση τοποθέτησης Προαιρετικό
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Επιχρισμός
Ονομαστικό μέγεθος 2.4... 6 mm 2.8... 8.5 mm 4.2... 11 mm 6.3... 13 mm
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 11.6... 20,7 mm 11.9... 23.4 mm 17... 24,8 mm 20.2... 24,8 mm
Γενικά τεχνικά δεδομένα
Ονομαστικό μέγεθος 2.8... 7 mm 3... 11 mm 5... 11 mm 11... 15 mm
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Εμφάνιση της επιφάνειας Εμφάνιση της επιφάνειας Εμφάνιση της επιφάνειας Εμπνευστικό μανίκι Ø 10 mm Εμφάνιση της επιφάνειας Εμπνευστικό μανίκι Ø 16 mm
Ονομαστικό μέγεθος 2.5 mm 2.3... 4 mm 2.3... 6 mm 30,8... 7,5 mm 3.7... 9 mm 7.8... 11 χιλιοστά
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 4 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 8 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 10 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 12 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 16 mm
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Επικεφαλής Επιχρισμός
Ονομαστικό μέγεθος 2.8mm 2.8- Ναι.4.3mm 2.8...7mm 4.3...9 χιλιοστά 6.2...11 χιλιοστά 13 χιλιοστά
Πνευματική σύνδεση, πύλη 2 Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 4 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 8 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 10 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 12 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 16 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 22 mm
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 140,9 mm 17 χιλιοστά 18.2 mm 200,7 mm 23.3 mm 240,8 mm 270,54 mm
Συνθήκες λειτουργίας και περιβάλλοντος:
Ενεργειακή πίεση πλήρους εύρους θερμοκρασίας - 0,95... 6 μπαρ
Σημείωση για την πίεση λειτουργίας Νερό: μέγιστο 0,6 MPa σε μέγιστο 50°C
Μέσο λειτουργίας Συμπυκνωμένος αέρας σύμφωνα με το πρότυπο ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Νερό (υδατικό, χωρίς πάγο)
Σημείωση σχετικά με το λειτουργικό και το πιλοτικό μέσο Επιτρεπόμενη λειτουργία λιπαντικού
Νερό: δυνατό μόνο με νήμα G με δαχτυλίδι σφράγισης τύπου OL ως πρόσθετο αξεσουάρ
Θερμοκρασία περιβάλλοντος -10... 80°C