Festo QSL-G1/4-8 QSL-G1/4-8-50 QSL-G1/4-10 QSL-G1/4-10-50 Σειρά QSL Push-in L-fitting
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Γερμανία, Κίνα
Μάρκα: Festo, AIRWOLF or OEM
Αριθμό μοντέλου: QSL-G1/4-8, QSL-G1/4-8-50, QSL-G1/4-10, QSL-G1/4-10-50
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχιο
Τιμή: 0-1USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτιά, χαρτοκιβώτια, παλέτες, πλαστικές σακούλες
Χρόνος παράδοσης: 1-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 μονάδες την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό σφράγισης σωλήνων: NBR Πίεση λειτουργίας: -0,95~14 bar (Νερό: μέγ. 0,6 MPa σε μέγ. 50°C)
Εύρος θερμοκρασίας εργασίας: -10~+80℃ Πνευματική σύνδεση, λιμένας 1: G1/4
Πνευματική σύνδεση, λιμένας 2: Σωλήνωση OD: 8mm, 10mm Μέσο εργασίας: Πεπιεσμένος αέρας κατά ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Νερό (υγρό, χωρίς πάγο)
Επισημαίνω:
Εγκατασκευή Festo QSL με σχήμα L
Πνευματικό σωλήνα με εγγύηση
Σύνδεσμος σειράς QSL σε σχήμα L
Κωδικοί παραγγελίας:
Κωδικός είδους Σύνδεση θύρας 1 Σύνδεση θύρας 2 Μέρος αρ. Ποσότητα συσκευασίας
QSL-G1/4-8 Αρσενικό νήμα G1/4 Σωλήνωση OD: 8 mm 186120 10
QSL-G1/4-8-50 Αρσενικό νήμα G1/4 Σωλήνωση OD: 8 mm 132052 50
QSL-G1/4-10 Αρσενικό νήμα G1/4 Σωλήνωση OD: 10 mm 186122 10
QSL-G1/4-10-50 Αρσενικό νήμα G1/4 Σωλήνωση OD: 10 mm 132053 50
Φύλλο δεδομένων:
Γενικά τεχνικά στοιχεία – Metric και G αρσενικό νήμα
Σχέδιο Αρχή ώθησης-έλξης
Θέση τοποθέτησης προαιρετικός
Τύπος στεγανοποίησης σε βιδωτό πώμα Στεγανοποιητικός δακτύλιος
Ονομαστική ροπή 1,2 Nm 5,4 Nm 9 Nm 15,5 Nm 26 Nm 20 Nm
Ανοχή για την ονομαστική ροπή σύσφιξης ± 20%
Βάρος προϊόντος 8 ... 13 γρ 7,7 ... 31 γρ 13 ... 48 γρ 20 ... 97 γρ 33 ... 158 γρ 91,2 γρ
Γενικά τεχνικά στοιχεία – Αρσενικό νήμα R
Σχέδιο Αρχή ώθησης-έλξης
Θέση τοποθέτησης προαιρετικός
Τύπος στεγανοποίησης σε βιδωτό πώμα Επένδυση
Γενικά τεχνικά στοιχεία – Θηλυκό νήμα G
Πνευματική σύνδεση, θύρα 1 Θηλυκό νήμα G1/8 Θηλυκό νήμα G1/4 Θηλυκό νήμα G3/8 Θηλυκό νήμα G1/2
Γενικά τεχνικά στοιχεία – Μανίκι Push-in
Πνευματική σύνδεση, θύρα 1 Μανίκι push-in Ø 4 mm Μανίκι push-in Ø 6 mm Μανίκι push-in Ø 8 mm Μανίκι push-in Ø 10 mm Μανίκι push-in Ø 12 mm Μανίκι push-in Ø 16 mm
Πνευματική σύνδεση, θύρα 1 Για σωλήνωση εξωτερικής διαμέτρου 4 mm Για σωληνώσεις εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για σωλήνωση εξωτερικής διαμέτρου 8 mm Για σωλήνωση εξωτερικής διαμέτρου 10 mm Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 12 mm Για σωλήνωση εξωτερικής διαμέτρου 16 mm
Πνευματική σύνδεση, θύρα 2 Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 4 mm Για σωληνώσεις εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 8 mm Για σωληνώσεις εξωτερικής διαμέτρου 10 mm Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 12 mm Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 16 mm Για εξωτερική διάμετρο σωλήνων 22 mm
Συνθήκες λειτουργίας και περιβάλλοντος:
Πίεση λειτουργίας πλήρες εύρος θερμοκρασίας -0,95 ... 6 bar
Πίεση λειτουργίας που εξαρτάται από τη θερμοκρασία -0,95 ... 14 bar
Σημείωση για την πίεση λειτουργίας Νερό: μέγ. 0,6 MPa στο μέγιστο. 50°C
Λειτουργικό μέσο Πεπιεσμένος αέρας κατά ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Νερό (υγρό, χωρίς πάγο)
Σημείωση για το λειτουργικό και πιλοτικό μέσο Δυνατότητα λειτουργίας με λίπανση
Νερό: Το νήμα G είναι δυνατό μόνο με δακτύλιο στεγανοποίησης τύπου OL ως πρόσθετο εξάρτημα
Θερμοκρασία περιβάλλοντος -10 ... 80°C