QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo QSL Σειρά Εγκατασκευή σε L
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Γερμανία, Κίνα
Μάρκα: Festo, AIRWOLF or OEM
Αριθμό μοντέλου: QSL-1/2-12, QSL-1/2-12-20, QSL-1/2-10-50, QSL-1/2-16, QSL-1/2-16-20
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχιο
Τιμή: 0-1USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτιά, χαρτοκιβώτια, παλέτες, πλαστικές σακούλες
Χρόνος παράδοσης: 1-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 μονάδες την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό σφράγισης σωλήνων: NBR Πίεση λειτουργίας: -0,95~14 bar (Νερό: μέγ. 0,6 MPa σε μέγ. 50°C)
Εύρος θερμοκρασίας εργασίας: -10~+80℃ Πνευματική σύνδεση, λιμένας 1: R1/2
Πνευματική σύνδεση, λιμένας 2: Σωλήνωση OD: 10mm, 12mm, 16mm Μέσο εργασίας: Πεπιεσμένος αέρας κατά ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Νερό (υγρό, χωρίς πάγο)
Επισημαίνω:
Πνευματικό εξαρτήμα Festo QSL σε σχήμα L
Εφοδιασμός σωλήνων με εγγύηση
Πνευματική σειρά συνδέσμων σε σχήμα L QSL
QSL-1/2-12 QSL-1/2-12-20 QSL-1/2-10-50 QSL-1/2-16 QSL-1/2-16-20 Festo σειρά QSL Push-in L-Fitting
Κωδικοί παραγγελίας:
Κωδικός είδους Σύνδεση θύρας 1 Σύνδεση θύρας 2 Μέρος αρ. Ποσότητα συσκευασίας
QSL-1/2-12 Αρσενικό νήμα R1/2 Σωλήνωση OD: 12 mm 153054 1
QSL-1/2-12-20 Αρσενικό νήμα R1/2 Σωλήνωση OD: 12 mm 130738 20