QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10 QST-12-10-20 Festo QST Σειρά Σωτήρας σε Τ
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Γερμανία, Κίνα
Μάρκα: Festo, AIRWOLF or OEM
Αριθμό μοντέλου: QST-10-8, QST-10-8-50, QST-12-8, QST-12-10, QST-12-10-20
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 Τεμάχιο
Τιμή: 0-1USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτιά, χαρτοκιβώτια, παλέτες, πλαστικές σακούλες
Χρόνος παράδοσης: 1-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 μονάδες την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό σφράγισης σωλήνων: NBR Πίεση λειτουργίας: -0,95~14 bar (Νερό: μέγ. 0,6 MPa σε μέγ. 50°C)
Εύρος θερμοκρασίας εργασίας: -10~+80℃ Πνευματική σύνδεση, λιμένας 1: Σωλήνωση OD: 10mm, 12mm
Πνευματική σύνδεση, λιμένας 2: Σωλήνωση OD: 8mm, 10mm Μέσο εργασίας: Πεπιεσμένος αέρας κατά ISO 8573-1:2010 [7:-:-], Νερό (υγρό, χωρίς πάγο)
Επισημαίνω:
Συνδετήρας Festo QST σειράς T
Πνευματικό T-συνδετήρα με σπρώξιμο
Εφοδιασμοί σωλήνων Festo QST
Κωδικοί παραγγελίας:
Κωδικός θέσης Σύνδεση λιμένα1 Σύνδεση λιμένα2 Το μέρος όχι. Ποσότητα συσκευασίας
QST-10-8 Δύναμη εκτέλεσης του σωλήνα: 10 mm ΟΔ σωλήνων: 8 mm 153136 10
QST-10-8-50 Δύναμη εκτέλεσης του σωλήνα: 10 mm ΟΔ σωλήνων: 8 mm 130822 50
QST-12-8 Ο ΔΟ του σωλήνα: 12 mm ΟΔ σωλήνων: 8 mm 130615 10
QST-12-10 Ο ΔΟ του σωλήνα: 12 mm Δύναμη εκτέλεσης του σωλήνα: 10 mm 153137 10
QST-12-10-20 Ο ΔΟ του σωλήνα: 12 mm Δύναμη εκτέλεσης του σωλήνα: 10 mm 130823 20
Πίνακας δεδομένων:
Γενικά τεχνικά δεδομένα ∆ Μετρική και G αρσενική κλωστή
Σχεδιασμός Αρχή σπρώξιμο-ίρεση
Θέση τοποθέτησης Προαιρετικό
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Δαχτυλίδι σφράγισης
Ονομαστική ροπή 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
Ανεπάρκεια για ονομαστική ροπή σύσφιξης ± 20%
Ονομαστικό μέγεθος 1.8... 2,4 mm 2.6... 6 mm 3.1... 8,5 mm 4.2... 11 mm 6.4... 13 mm 20 χιλιοστά
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 14.9... 17 χιλιοστά 14.9... 20,7 mm 17... 23,4 mm 18.1... 24,8 mm 23.3... 24,8 mm 270,54 mm
Βάρος του προϊόντος 8... 13 g 7.7... 31 g 13... 48 g 20... 97 g 33... 158 g 91.2 g
Γενικά τεχνικά δεδομένα
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Άνδρας νήμα R1/8 Αρσενικό νήμα R1/4 Αρσενικό νήμα R3/8 Αρσενικό νήμα R1/2
Σχεδιασμός Αρχή σπρώξιμο-ίρεση
Θέση τοποθέτησης Προαιρετικό
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Επιχρισμός
Ονομαστικό μέγεθος 2.4... 6 mm 2.8... 8.5 mm 4.2... 11 mm 6.3... 13 mm
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 11.6... 20,7 mm 11.9... 23.4 mm 17... 24,8 mm 20.2... 24,8 mm
Γενικά τεχνικά δεδομένα
Ονομαστικό μέγεθος 2.8... 7 mm 3... 11 mm 5... 11 mm 11... 15 mm
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Εμφάνιση της επιφάνειας Εμφάνιση της επιφάνειας Εμφάνιση της επιφάνειας Εμπνευστικό μανίκι Ø 10 mm Εμφάνιση της επιφάνειας Εμπνευστικό μανίκι Ø 16 mm
Ονομαστικό μέγεθος 2.5 mm 2.3... 4 mm 2.3... 6 mm 30,8... 7,5 mm 3.7... 9 mm 7.8... 11 χιλιοστά
Πνευματική σύνδεση, πύλη 1 Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 4 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 8 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 10 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 12 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 16 mm
Τύπος σφραγίδας στην βιδωμένη πρίζα Επικεφαλής Επιχρισμός
Ονομαστικό μέγεθος 2.8mm 2.8- Ναι.4.3mm 2.8...7mm 4.3...9 χιλιοστά 6.2...11 χιλιοστά 13 χιλιοστά
Πνευματική σύνδεση, πύλη 2 Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 4 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 6 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 8 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 10 mm Για σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 12 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 16 mm Για σωλήνες εξωτερικής διαμέτρου 22 mm
Βαθμός εισαγωγής σωλήνων 1) 140,9 mm 17 χιλιοστά 18.2 mm 200,7 mm 23.3 mm 240,8 mm 270,54 mm
Συνθήκες λειτουργίας και περιβάλλοντος:
Ενεργειακή πίεση πλήρους εύρους θερμοκρασίας - 0,95... 6 μπαρ
Σημείωση για την πίεση λειτουργίας Νερό: μέγιστο 0,6 MPa σε μέγιστο 50°C
Μέσο λειτουργίας Συμπυκνωμένος αέρας σύμφωνα με το πρότυπο ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
Νερό (υδατικό, χωρίς πάγο)
Σημείωση σχετικά με το λειτουργικό και το πιλοτικό μέσο Επιτρεπόμενη λειτουργία λιπαντικού
Νερό: δυνατό μόνο με νήμα G με δαχτυλίδι σφράγισης τύπου OL ως πρόσθετο αξεσουάρ
Θερμοκρασία περιβάλλοντος -10... 80°C
Τάξη αντοχής στη διάβρωση CRC 1) 1 - Χαμηλή τάση διάβρωσης
Ναυτική ταξινόμηση Βλέπε πιστοποιητικό
1) Περισσότερες πληροφορίες www.festo.com/x/topic/kbk
Υλικά:
Δαχτυλίδι απελευθέρωσης υλικού ΠΟΜ
Χρώμα δακτυλίου αποδέσμευσης Μπλε
Υλικό σφραγίδωσης σωλήνων Εθνική Εθνική Εταιρεία
Μέρος συμπίεσης σωλήνων υλικού Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
Σημείωση για τα υλικά Συμμόρφωση με το RoHS
Υλικό καρυδιού Άλλες χάλυβες
Υλικό κούφιας βίδες Άλλες χάλυβες
Μέγεθος:
Πρότυπα ποιότητας:
Δείγματα:
Υπηρεσία μετά την πώληση
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
Τα χαρακτηριστικά των προϊόντων μας: Η εγγύηση των υπηρεσιών μας:
2) Καλή ποιότητα 2) Δωρεάν δείγματα (ο πελάτης πληρώνει το κόστος παράδοσης)
3) Επαγγελματική συσκευασία 4) 1 έτος εγγύηση
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%